POULIČNÝ SPRIEVOD NA CYKLOKÁRE

Atrakcia s maskami a štvorkolesovou cyklokárou. Nalaďte dobrou náladou svoje podujatie pod holým nebom. Ideálne aj do Vášho pouličného sprievodu.

Divadlo ACTORES vám ponúka neobvyklú atrakciu – jazdu na netradičnom štvorkolesovom bicykli. Pouličná atrakcia je obohatená o historické postavičky odeté do kostýmov zo začiatku 20.storočia. Vystupujú v originálnych maskách zveličených ľudských charakterov , ktoré navrhol známi slovenský umelec Ľudovít Pozníček.

V sprievode nechýba napríklad ani postava Poštára na vysokých skákajúcich sedemmíľových topánkach, presne tak ako za oných starých čias. Poštár na Vaše želanie rozdá letáky, programy, či iné propagačné materiály, aby tak napríklad spropagoval Vaše podujatie. Náš poštár prináša aj listy, v ktorých sa nachádzajú najkrajšie pozdravy z celého sveta, či napríklad daruje balóny, ruže a iné predmety.

Táto show je doprevádzaná vzájomnou interakciou hercov s okoloidúcimi divákmi, ktorí majú možnosť nastúpiť na „bicyklovú káru“ a previesť sa s našimi účinkujúcimi, deti nevynímajúc.

Fotografovanie povolené.

Zemplínsky jarmok 2019 / 16. 08. 2019 – 17. 08. 2019 / Michalovce